top of page

ZO Skin Health Growth Factor Eye Serum ile Tanışın

Kırışıklık, çukurluk, renk değişikliği veya şişkinlik olsun, göz çevresindeki cilt vücudun herhangi bir yerinden önce yaşlanma belirtileri gösterir. Yüzün geri kalanında kullandığınız ürünlerin hassas göz bölgesinde de işe yarayacağına dair yaygın bir yanılgı var. Ne yazık ki, durum böyle değil. Göz çevresindeki cilt kırılgandır ve özellikle UV ışınlarına maruz kalma ve kirlilik gibi dış saldırganlara karşı savunmasızdır. Hasarı onarmak ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak için güçlü, hedefe yönelik bir tedaviye ihtiyacınız vardır.


Gözleri yaşlanmanın hem içsel hem de dışsal faktörlerine karşı daha savunmasız kılan nedir?


*Cilt çok incedir ve seyrek bir yağ tabakasına sahiptir. Bu nedenle, kolajen ve elastin (cilde güç ve sıkılık veren proteinler) güneş ve kirliliğe maruz kalmanın neden olduğu bozulmaya daha yatkındır.

*Kas çökmesi ve mikro sirkülasyon azalır. Göz kapaklarını sıkan kasların gücü yaşla birlikte azalır ve bu da sarkma ve derin kırışıklıklara yol açar.

*Anatomik özelliği diğer cilt alanlarından farklıdır. Göz çevresindeki cilt, göz yuvasının oyuk alanını kaplar. Yaşlandıkça, gözün kemikli yörüngesinin yapısı değişir; cilt çökerek gözlere çökük ve koyu bir görünüm verir.

ZO Skin Health yenilikçi cilt restorasyon teknolojisi ile güçlendirilen Growth Factor Eye Serum, derin göz kırışıklarının, kırışık oluşumunun, çukurluğun ve mikro dolaşımın azalmasını hedefler. Formül, cildin doğal onarıcı mekanizmalarını canlandıran ve gözün benzersiz hassasiyetleri için hedefe yönelik tedavi sağlayan enzimatik ve bitki kaynaklı büyüme faktörlerini birleştirir.


Growth Factor Eye Serum’un Önemli Bileşenleri


Nöropeptid: Mimik çizgilerinin görünümünü iyileştirir ve kırışıklıkları düzeltir.

Sodyum Asetillenmiş Hyalüronat: Hidrasyon ve dolgunlukta anında bir artış sağlar.

Büyüme Faktörleri: Tip 1 kolajen üretimini uyarır, fibroblast bölünmesini arttırır ve cilt yoğunluğunu arttırır.

ZPRO Antioksidan Kompleksi: Ciltteki hyalüronan içeriğini artırır, bu da karşılığında kolajen ve hyalüronik asit üretimini artırır.


Growth Factor Eye Serum tüm cilt tipleri için uygundur ve göz çevresi bakımı olarak sabah veya akşam cilt bakım rutininize eklenebilir. Formülü, hızlı etkili ve uzun süreli düzeltme bileşenlerinin benzersiz bir karışımını sunar; nöropeptitler ve sodyum hyalüronat anında hidrasyon artışı sağlar ve ince çizgileri yumuşatır, büyüme faktörleri ve antioksidanlar cildin derin katmanlarında çalışarak yoğunluğu artırır ve kolajen üretimini uyarır. Sadece doğru miktarda ürünü uygulamayı kolaylaştıran ve şişliği hafifletmek için kullanılabilen bir soğutma aplikatörü ile birlikte gelir.

92 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page