top of page

Yoğun Cilt Temizliği Hakkında Bilinmeyenler!

Cilt herkes için fazlasıyla önemlidir. İnsanlar ciltlerine sağlık ve güzellik açısından iyi bakmalıdır. Sağlıklı bir cilt çoğu zaman sağlıklı bir bedenin göstergesidir.


Yoğun cilt bakımı, kişinin cilt problemlerini belirleme ve bunlara uygun tedavileri seçme sürecidir. Yoğun cilt bakımında uzmanlar tarafından gerçekleştirilen profesyonel ürünler kullanılmalı, doğru cilt analizi ve bakımı için doğru ürünlerin kullanılması çok önemlidir. Herkes için uygun olan yoğun cilt bakımı, genç, yaşlı, hamile, kadın ve erkek cilt sağlığı ve güzelliği için de önemlidir.


Yoğun cilt bakımı, derin temiz cilt, akne ve akne kontrolü, cilt yaşlanması ve toparlanması, lekeleri kontrol etme, cildi nemlendirme, cilt hassasiyetini ve yağlılığı kontrol etme olarak nitelendirilebilir.

Yoğun cilt bakımı hangi aşamalardan oluşur?


*Cildin, cilt uzmanı tarafından analiz edilmesi

*Cildin derinlemesine temizlenmesi

*Cildin peeling ile ölü derilerinden arındırılması

*Cilde buhar verilerek gözeneklerin açılması

*Ciltteki siyah noktaların temizlenmesi

*Yüksek frekans yardımıyla gözeneklerin sıkılaştırılması ve cildin dezenfekte edilmesi

*Cildin ihtiyacına yönelik maske uygulanması

*Cilde uygun serum ve kremlerin masaj yardımıyla uygulanması


Eğer sizler de yoğun cilt temizliği istiyor fakat güzellik merkezine gidecek vakit bulamıyorsanız ZO’nun Complexion Clearing Programını edinebilirsiniz. Complexion Clearing Program içeriğinde; 200 ml Exfoliating Cleanser, 65 gr Exfoliating Polish, 60 adet Complexion Renewal Pads ve 85 gr Complexion Clearing Masque bulunmaktadır.

66 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page