top of page

Yılbaşında Sevdiklerine Cilt Sağlığı Hediye Et!

Günlük rutininizde birçok değişikliğin olduğu eşi görülmemiş bir yıldan sonra, değişmeyen tek bir şey var: cildinize iyi bakma ihtiyacı. Yaş, cinsiyet veya cilt durumu ne olursa olsun herkes sağlıklı bir cildi deneyimlemeyi hak eder. Neden bu yıl sevdiklerinizle bir cilt sağlığı hediyesi paylaşmıyorsunuz?


ZO® Skin Health, her cilt tipi için çeşitli ürünler sunar. İster günlük cilt sağlığı bakımına odaklanmak, ister cilt tonunu aydınlatmak veya yaşlanma karşıtı protokoller oluşturmak olsun, hedeflerinizin ne olduğunu ve bunlara nasıl ulaşacağınızı en iyi şekilde anlamak için bir cilt sağlığı uzmanıyla çalışmak elbette önemlidir. Sorunu bilmek kolay olabilir, ancak sorunu çözmek için tam olarak neyin gerekli olduğunu bilmek her zaman o kadar açık değildir.


Programlarımız ve kitlerimiz, çeşitli cilt sağlığı türleri ve koşullarına özel rejimler oluşturarak süreci basitleştirmeye yardımcı olur. Medikal cilt bakımında yeniyseniz veya genel olarak cilt bakımı yapıyorsanız, ZO® kitleri, optimum sonuçlar için çeşitli cilt tiplerini hazırlayacak ve tedavi edecek şekilde yapılandırılmıştır.


Pek çok kit, temiz bir cilt sağlamak için cildin en dengeli durumuna getirilmesine yardımcı olan temizleme, eksfoliye etme ve tonlama ürünlerini içeren bir Getting Skin Ready® protokolü içerir. Kitlerimizin diğer bir bileşeni, dokusal sorunları düzeltmekten aydınlatmaya kadar belirli cilt bakım ihtiyaçlarını hedefleyen “önle ve düzelt” kategorimizden bir ürün içerir.

Tüm cilt tipleri, cilt sağlığını korumak için çeşitli ürünler içeren Daily Skincare kitinden yararlanabilir. Daha olgun bir cilt için, yaşlanma belirtileriyle mücadele ederken aynı zamanda cilde günlük olarak ihtiyaç duyduğu şeyi sağlamak için Anti-Aging kitini veya Aggressive Anti-Aging kitini de düşünebilirsiniz.


Temellerin ötesine geçen daha hedefli protokoller için ZO®, belirli cilt koşulları için evde bakım sağlama seçenekleri sunar. Kırmızı, hassas ciltler için, Skin Normalizing System cildi dengelemek için çeşitli ürünler içerir. The Complexion Clearing Program, ölü cilt hücrelerinin eksfoliye edilmesine ve yüzey yağlarının en aza indirilmesine yardımcı olmak için idealdir.


Programlarımız ve kitlerimiz, akşam cilt tonu ve dokusu için bile seçenekler sunar. The Skin Brightening Program, donuk, pürüzlü cildi canlandırmak için retinol olmayan çözümler sunarken, Skin Brightening Program & Texture kiti, retinol kullanımını içeren daha agresif bir yaklaşım için ikili parlaklık ve doku onarım ürünleri içerir.


ZO® ürünleri ve kitleri hakkında biraz bilginiz oldu. Bundan daha güzel bir hediye olabilir mi? Sanmıyoruz! İster günlük bakım rutini ister yaşlanma belirtilerini gidermek için olsun, ZO® cilt sağlığınızı güvence altına alır. Kitlerimiz ve belirli cilt bakımı hedeflerine yönelik diğer protokoller hakkında daha fazla bilgi edinmek için, uzman ekibimize Instagram (@zoskinhealthturkiye) DM üzerinden ulaşabilirsiniz.

16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page