top of page
Clinical_Proof_Header_1500x.jpeg

ZO  BILIMI

®

.

.

.

ZO Skin Health, geniş bir yelpazede gelişmiş cilt bakımı protokolleri ve ürünleri geliştirmiştir. Sağlıklı cilt yaratan ve koruyan terapötik tedavi protokollerini, son derece etkili ürünleri ve günlük cilt bakımı çözümlerini içerir. Cilt tedavisi teknolojilerindeki en son bilimsel gelişmelere dayanan bu ürünler ve protokoller, hekimlerin tüm cilt tipleri, cinsiyetler ve yaşlar için sürekli cilt sağlığı sağlamasına yardımcı olur.

GÜNCEL ÇALIŞMALAR

ZO® Skin Health olarak cilt sağlığına ulaşmanın tek yolunun bilimin gücü olduğuna inanıyoruz. Mirasımız olarak dünyaca ünlü dermatolog Dr. Zein Obagi ile ZO® Skin Health, tıbbi sınıf cilt bakımının sınırlarını zorluyor. Yenilikçi yaklaşımımızı, güçlü teknolojilerimizi ve ürün eğitimimizi birleştiren ZO®, geleneksel cilt bakımına yeni bir bakış açısı getiriyor.

ÜRÜN YENILIKLERI

.

.

.

ZO Skin Health olarak cilt sağlığına ulaşmanın tek yolunun bilimin gücü olduğuna inanıyoruz. Mirasımız olan dünyaca ünlü dermatolog Dr. Zein Obagi ile, yaş, etnik köken, benzersiz cilt ne olursa olsun herkes için yaşam boyu sağlıklı bir cilt oluşturmak ve sürdürmek için en iyi ve en yenilikçi ürünleri sağlayarak tıbbi sınıf cilt bakımının sınırlarını zorluyoruz. durum veya cilt tipi.

Product_Innovation_Image_1500x.jpeg
ÜRÜN YENİLİKLERİ
ZO® TEKNOLOJİLERİ

Z0   TEKNOLOJILERI

®

.

.

Teknolojik üstünlüğümüz, üstün sonuçlar elde eden formülasyonlar geliştirmede yatmaktadır. Bu teknolojiler her zaman çok modludur, cilt bakımına en kapsamlı yaklaşımı sağlar ve her zaman daha fazla ürün penetrasyonu ve hassasiyeti sağlayan bir dağıtım sistemi ile eşleştirilir. Cilt sıkılaştırıcı ZCORE ™ 'dan tam cilt savunması Üçlü Spektrum Korumasına ve çeşitli retinol formülasyonlarına kadar, teknolojilerimiz hem benzersiz hem de etkilidir.

ARASTIRMA & GELISTIRME

.

.

Araştırma + Geliştirme ekibimiz, doktorlarımızın ve hastalarımızın hak ettiği yenilikçi ürünleri sunmak için sinerjik olarak çalışan benzersiz bileşenler bulmaya odaklanır. Ekibimiz endüstri ilişkileri, yüksek öğrenim ortaklıkları + teknik uzmanlığın birleşimiyle olağanüstü ve patente değer sonuçlar vermeye devam ediyor.

.

.

Research_Development_v1_3_306023a6-b056-
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
bottom of page