top of page
Clinical_Proof_Header_1500x.jpeg

Z0   GÜNES KORUYUCULARI

®

.

ZO® güneş ürünleri, cilt yaşlanmasına neden olan UVA ışınları ve cildi yakan UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlayan fiziksel ve kimyasal güneş koruyucuları sunar. Fiziksel güneş koruyucuları kanıtlanmış titanyum dioksit içerirken, kimyasal güneş koruyucuları FDA onaylı filtrelerin karışımını içerir. ZO® güneş koruyucularının hiçbiri oksibenzon içermez.

ZO® Skin Health olarak cilt sağlığına ulaşmanın tek yolunun bilimin gücü olduğuna inanıyoruz. Mirasımız olarak dünyaca ünlü dermatolog Dr. Zein Obagi ile ZO® Skin Health, tıbbi sınıf cilt bakımının sınırlarını zorluyor. Yenilikçi yaklaşımımızı, güçlü teknolojilerimizi ve ürün eğitimimizi birleştiren ZO®, geleneksel cilt bakımına yeni bir bakış açısı getiriyor.

ÜÇ SPEKTRUMLU KORUMA GÜCÜ

ZO® güneş ürünleri, geniş ve kapsamlı güneş koruma ürün grubuyla, etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış üstün güneş koruyucuları sunar.

 

Gelişmiş, üç spektrumlu koruma sistemleri, UVA/UVB, HEV (yüksek enerjili mavi ışınlar) ve IR-A (kızılötesi) ışınlarına karşı koruma sağlar.


ZO® güneş ürünleri, Amerika’daki Skin Cancer Foundation tarafından günlük kullanım için önerilmektedir.

gunes-koruyuculari.png
ÜRÜN YENİLİKLERİ
gunes-koruyucu1.jpg
GunesModel.jpg

HEV ISINLARINA KARSI KORUMA

.

.

Parçalanmış melanin, HEV ışınlarının sebep olduğu yaşlanma etkilerine karşı cildi korur. Güneşin olumsuz etkileri, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve benzeri pek çok ışıktan cildi korumak önemlidir.

I-RA ISINLARINA KARSI KORUMA

.

.

12 saat etkili ve yavaş salınımlı özel ZOX12TM kompleksimiz ile tasarlanan güneş koruyucularımız, cildin zararlı kızılötesi ışınlarına karşı koruma sağlarken, cildin serbest radikal hasarından korunmasına ve erken yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olur.

gunes-koruyucu2.jpg
bottom of page